.

.

10pcs/многу топло ѓумбир легура мачка очи камен прилепува копчиња накит одговара прилепува нараквици прилепува накит бесплатен превозот GS1404003

10pcs/многу топло ѓумбир легура мачка очи камен прилепува копчиња накит одговара прилепува нараквици прилепува накит бесплатен превозот GS1404003

DEN 89.00 DEN 95.04

Количина на стоки
Достапно на барање


Топло Тоа :
1. Цел НИ$0 - US$200 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.
2.Цел повеќе од US$200 ќе испорака преку DHL/UPS-от.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
Jaynalee
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
Моден
одговара прилепува копчето:
прилепува накит
Накит Тип:
прилепува копчето
is_customized:
Yes
Должина:
fit 18/20mm snap bracelets

Избор на купувачи