.

.

трговија на големо, фабриката 18/20MM мода накит snap смола цвет DIY копчето накит одговара кожа хривнија

трговија на големо, фабриката 18/20MM мода накит snap смола цвет DIY копчето накит одговара кожа хривнија

DEN 652.00 DEN 815.52

Количина на стоки
Достапно на барање


1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга
2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/Кина Пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена. 2.ние обично брод вашата нарачка within7 дена во приемот на вашата исплата. 3.ние брод предмети преку EMS,DHL,FEDEX,или Кина Пост воздухопловната. 6.Кина Пост/Хонгконг пост,нормално земе 15-60 работни дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо. 2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки. 3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.
1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време. 2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Бренд Име:
Jiao Disi
Компатибилност:
ios
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Тежина:
50g
боја:
МИКС ОД БОИ
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Квалитет:
ААА+++
Големина на:
18mm
клиентите логото:
Snap копчето шарм
Обликотшема:
Круг
Повод:
Партија
Должина:
43cm

Избор на купувачи