.

.

10pcs Деликатна јас го Направив Тоа Нараквици Дипломирањето Boho Накит од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Шарм Жените Дели Хривнија Pulseira Muher BFF

10pcs Деликатна јас го Направив Тоа Нараквици Дипломирањето Boho Накит од не ' Рѓосувачки Челик Синџир Шарм Жените Дели Хривнија Pulseira Muher BFF

DEN 812.00 DEN 912.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
DIANSHANGKAITUOZHE
Метали Тип:
Не ' Рѓосувачки Челик,Бакар Легура
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
fkk06
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Никој
Функција:
Декорација
Број На Модел На:
fkk06
боја:
Злато Боја Сребрена Боја Се Зголеми Злато
експрес:
Бесплатен Превозот Dropshipping
Должина:
15cm+5cm
Пол:
Жени Мажи
Occassion:
Дипломирањето подарок
Обликот:
Јас Го Направив Тоа Бар Нараквици
Стил:
Инспирација
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
хривнија Тип:
snap копчето хривнија

Избор на купувачи