.

.

Домашните Машина За Шиење Делови Presser Нога Плетење Нога, Pfaff Snap На # 93-036936-91

Домашните Машина За Шиење Делови Presser Нога Плетење Нога, Pfaff Snap На 93-036936-91

DEN 192.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Домашните Машина За Шиење Делови Presser Нога Плетење Нога, Pfaff Snap На # 93-036936-91
Компатибилен со Pfaff Машина за Шиење Модели :
Сите Pfaff Модели 1006 -7570
ЗА ПРЕВОЗОТ
Ако купите многу предмети(повеќе од 5), се чувствуваат слободни да не контактирате за да им даде попуст на пратката
ако купите 1kg ,повеќе од 100можете да изберете брод од страна на fedex,DHL и ЕМС
тоа е многу безбедно и брзо од кина пост,и може да следење
1kg до Бразил и Русија со ЕМС цена 45kg на велика БРИТАНИЈА и САД, Канада, Шпанија цена 35usd
Од 21kgr. во САД од страна на FEDEX чини само 138 ДОЛАРИ
ако можете да купите повеќе од 2000ние може да ви даде половина цена на сите наши производи
многу од ebay продавница купите од нашата компанија,ние сме на врвот снабдувач на sparts на светот
и ние исто така нудиме да пејач и брат компанија во различни countrys

Повеќе детали

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
машина за шиење

Избор на купувачи