.

.

3pcs/многу МАШИНА за ШИЕЊЕ РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ и ДОДАТОЦИ ВИСОК КВАЛИТЕТ за ШИЕЊЕ BOBBIN СЛУЧАЈ 421325(421326) ПЕЈАЧ ШИЕЊЕ BOBBIN СЛУЧАЈ

3pcs/многу МАШИНА за ШИЕЊЕ РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ и ДОДАТОЦИ ВИСОК КВАЛИТЕТ за ШИЕЊЕ BOBBIN СЛУЧАЈ 421325(421326) ПЕЈАЧ ШИЕЊЕ BOBBIN СЛУЧАЈ

DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Домашните шиење Bobbin Случај #421325/421326 за Пејач Аполон
Опис на производот ПЕЈАЧ Аполон Bobbin Случај За Модел 534
Исто така Одговара на Модели 514, 533, 538, 833, 834, 838, 500, 800 серија, 935 U, 1021, 1022, 1247, 1263, 1280, 1288, 1730, 1862, 2100 серија, 2210, 2430, 2440, 2500 и 2600 серија, 2700 серија, 2950, 30920, 3102, 3103, 3270, 4538, 4610, 4830, 4832, 5017, 5028, 5040, 5050, 5417, 5430, 57817, 57820, 57825, 5805, 5808, 5812, 5814, 5816, 5818, 5825, 5830, 5838, 5910, 6012, 6100 серија, 6201, 6202, 6211, 6212, 6214, 6215, 6233, 7004, 7028, 7033, 7100 серија, 7211, 7212, 8220, 8734, 8834, 9005, 9008, 9010, 9015, 9018, 9020, 9027, 9030, 9032, 9034, 9044, 9110, 9130, 9210, 93220, 9323, 93234, 9334, 9410, 9420, 9416, 9420, 9430, 9432, 9444, 9500, 9600, 9800 серија, CG500, CG550, CG590
ЗА ПРЕВОЗОТ
Ако купите многу предмети(повеќе од 5), се чувствуваат слободни да не контактирате за да им даде попуст на пратката
ако купите 1kg ,повеќе од 100можете да изберете брод од страна на fedex,DHL и ЕМС
тоа е многу безбедно и брзо од кина пост,и може да следење
1kg до Бразил и Русија со ЕМС цена 45kg на велика БРИТАНИЈА и САД, Канада, Шпанија цена 35usd
Од 21kgr. во САД од страна на FEDEX чини само 138 ДОЛАРИ
ако можете да купите повеќе од 2000ние може да ви даде половина цена на сите наши производи
многу од ebay продавница купите од нашата компанија,ние сме на врвот снабдувач на sparts на светот
и ние исто така нудиме да пејач и брат компанија во различни countrys

Повеќе детали

Тип:
Комплет За Шиење
Употреба:
Шиење
Материјал:
Пластични

Избор на купувачи