.

.

Корисни 1set 54pcs DIY ватенка шаблони акрилик DIY алатки за комбинација quilter

Корисни 1set 54pcs DIY ватенка шаблони акрилик DIY алатки за комбинација quilter

DEN 362.88

Количина на стоки
Достапно на барање

ДЕФИНИЦИЈА
27 МОДЕЛОТ НА СЕКОЈ МОДЕЛ НЕ СЕ СО ИСТА ГОЛЕМИНА
ДЕБЕЛА ТРАНСПАРЕНТЕН АКРИЛИК МАТЕРИЈАЛ СО ДЕБЕЛИНА ОД ОКОЛУ 2 MM ДЕФИНИЦИЈА
(ОКОЛУ 5 MM ЦВЕСТ НАДОМЕСТОК ШИРИНА)
КОРИСТЕЊЕ НА НАПРЕДНИ ЛАСЕРСКО СЕЧЕЊЕ ТЕХНОЛОГИЈА, ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА, ДОЛГО-ТРАЕН
(НА ОДДЕЛНИ ДЕЛОВИ МАЛКУ МАТ Е НОРМАЛНО, СО СЛЕДНИВЕ СЕЧЕЊЕ КАКО НОЖ)
ПРВО, ПОВРШИНИ СО СЛОЈ ОД ПЛАСТИЧНА ФОЛИЈА ИЛИ ХАРТИЈА ФИЛМ, МОЖЕТЕ ДА YER СОПСТВЕНИ, YER ПО ШТО Е МНОГУ ЈАСЕН И ТРАНСПАРЕНТЕН АКРИЛИК МАТЕРИЈАЛ.
ВТОРО, СЕКОЈ ГРАФИКОН Е ПОДЕЛЕНА НА ДВА ДЕЛА, СО ЕДЕН ЦВЕСТ НАДОМЕСТОК, ДРУГИОТ ДЕЛ Е КАКО ДА СЕ НЕТО, ЕКВИВАЛЕНТ НА (27 + 27)

Повеќе детали

Бренд Име:
ToneStyle-U
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Материјал:
,,
Број На Модел На:
GJ0132
feature1:
исечете со нож алатки
feature2:
шиење додатоци
Feature3:
Рака Алатки

Избор на купувачи