.

.

10pcs Barudan везови резервни делови ДС Игла бар водич RD230490 YLB13150

10pcs Barudan везови резервни делови ДС Игла бар водич RD230490 YLB13150

DEN 1824.00 DEN 1920.00

Количина на стоки
Достапно на барање

10pcs Barudan везови резервни делови ДС Игла бар водич RD230490 YLB13150
Ние(YILONG INT'L ИНДУСТРИСКИ COMPANY LIMITED) кредитен нашиот успех за квалитетот на нашиот производ линија и обврска да обезбеди најдобра услуга. Нашите производи главно вклучуваат подолу предмети. Barudan Резервни Делови Tajima Резервни Делови USB Симулира Флопи Диск Полиестер Везови Тема Rayon Везови Тема Метален Везови Нишка Пред-рана Bobbins Везови Подлога од Хартија Везови Вода Растворлив Филм Везови Карики И Рамки Sequin Филмски Материјал Игли,Куки,Bobbins Можете да одберете повеќе елементи од нашата веб-страница : www.yilongindustry.com

Повеќе детали

Употреба:
Вез
Тип:
вез машина резервни делови
Материјал:
Метал

Избор на купувачи