.

.

промет на големо со Пластични Игла за Плетење Мерач инчен cm mm Владетел Алатка Сите Во Еден - 50pcs/многу бесплатен превозот

промет на големо со Пластични Игла за Плетење Мерач инчен cm mm Владетел Алатка Сите Во Еден - 50pcs/многу бесплатен превозот

DEN 1708.80

Количина на стоки
Достапно на барање


Пластични Игла за Плетење Мерач инчен cm mm Владетел Алатка Сите Во Еден
Материјали : пластика
Overal големина : 15.3 x 3.8 x 0.2 cm
Боја : како на сликата
Објект како што е подолу за референца :

Повеќе детали

Тип:
владетелот
Материјал:
Пластични
Употреба:
Игла За Плетење

Избор на купувачи