.

.

8pcs/многу!V dual-се користи мулти-зборот мраз ноктите/Мраз шатор заградата носителот/Мраз риболов спирала вежба род мраз рокот продолжува

8pcs/многу!V dual-се користи мулти-зборот мраз ноктите/Мраз шатор заградата носителот/Мраз риболов спирала вежба род мраз рокот продолжува

DEN 466.00 DEN 621.60

Количина на стоки
Достапно на барање

V dual-се користи мулти-зборот мраз ноктите/Мраз шатор заградата носителот/Мраз риболов спирала вежба род мраз рокот продолжува
Нокти модели : Tri / V-тип на ноктите
Тежина : 78g
Ноктите Материјал : поцинкуван железо
Големина (должина cm * дијаметар mm) : D7mm
Се користи за :
Дали мраз риболов outriggers, едноставен и лесен;
Дали ice завртки, навој длабоко, со рачки, рака ги заостри напор;
Навој дел со нож и обработка полесно од редовните мраз дупчење завртка, користете V-управување со прачка дел 90 степени агол, таму ќе биде без чувство на одмор на страна кога дупчење мраз изглед натопи процесот, нема да има чувство на ладно на рацете;
Овој производ може да се користи во мраз риболов прачка носителот, исто така, може да се користи за мраз риболов шатор мраз одредување на ноктите.
Забелешки : Ако ви треба повеќе од 8pcs,ве молиме контактирајте ме за да проверите подобра цена по е-пошта или пораки.Јас ќе одговори и понуди вас наскоро.
Модел 1 : Црвена V облик(Сега акции боја е црвена/црна како што е подолу десната страна фото)
Модел 2 : Црвена G форма
Модел 3 : Сребро G форма

Повеќе детали

боја:
Црвено G форма, Сребро G форма, Црвена V обликот
Додаток Тип:
Шатор Помине
Тип:
1 - 2 Лице Шатор
Бренд Име:
Hewolf
Шема:
V обликот;G Форма

Избор на купувачи