.

.

Роуз Златна Боја и Австриската Кристал Нараквици За Жените Накит

Роуз Златна Боја и Австриската Кристал Нараквици За Жените Накит

DEN 403.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис :
Бренд : LZX
Материјал : Алуминиум&Австриската Кристал.
Тежина : 10g
Големина : 17cm
Обложено : 18 K Злато Позлатен
Пакување : Хартија, картон и Opp вреќа

Повеќе детали

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Канал поставување
Број На Модел На:
1729976
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Бренд Име:
LZX
is_customized:
Yes
Должина:
17cm

Избор на купувачи