.

.

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ BR-281 БЕЛА ЧИПКА ИМИТАЦИЈА БИСЕРИ ХРИВНИЈА НАКИТ

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ BR-281 БЕЛА ЧИПКА ИМИТАЦИЈА БИСЕРИ ХРИВНИЈА НАКИТ

DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно на барање


НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ BR-281 БЕЛА ЧИПКА ИМИТАЦИЈА БИСЕРИ ХРИВНИЈА ARYLIC ХРИВНИЈА НАКИТ
Плаќање
Alibaba Безбедност на плаќање;
превозот
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да потрае околу 14 до 20 работни денови за испорака. Ние, исто така, може да обезбеди EMS ( 5-10 дена ) , Купувачот ќе го земе дополнителна такса.Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ние сакаме сите наши клиенти ќе бидат задоволни и среќни со своето купување.
Ние ви нудиме едноставен политика на враќање на 7 дена за враќање на пари да се гарантира.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци , царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да биде предаден на e Bay потврдена адреса!
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашата Предмети, ве молиме да ни даде пет ѕвездички, и ни остави позитивни повратни информации, ние ќе го цениме вас, и вашиот охрабрување ќе се задржи ни секогаш forword. Ви благодариме.
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
ws-281
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Алуминиум легура
is_customized:
Yes
Должина:
15CM
Стил:
Романтични

Избор на купувачи