.

.

Бело Злато Боја Имитација Бисер Нараквици За Жените Накит

Бело Злато Боја Имитација Бисер Нараквици За Жените Накит

DEN 403.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис :
Бренд : LZX
Материјал : Алуминиум&Австриската Кристал.
Тежина : 10g
Големина : 18cm
Обложено : 18 K Злато Позлатен
Пакување : Хартија, картон и Opp вреќа

Повеќе детали

Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1703789
Бренд Име:
LZX
Бисер Форма:
Совршено Круг
Поставување Тип:
Никој
is_customized:
Yes
Должина:
18cm

Избор на купувачи