.

.

Blucome Луксузни Тенка Синџир Круг Циркон Pendant Нараквици За Жени, Девојки Подароци Додатоци Бакар Кожа Хривнија Накит Рака

Blucome Луксузни Тенка Синџир Круг Циркон Pendant Нараквици За Жени, Девојки Подароци Додатоци Бакар Кожа Хривнија Накит Рака

DEN 315.00 DEN 350.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Поставување Тип:
Канал поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Blucome
Пол:
Жените
Број На Модел На:
7905300003
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Обликотшема:
Заклучување
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Компатибилност:
хривнија
Клучни зборови:
нараквици за жените bijoux накит pulseiras braceletes joyas
Безбедност Стандард :
Никел слободни, доведе слободни, CE
Примена:
Роденден на Мажите на Жените Подарок за Сувенири
Примена:
алки,нараквица,Chocker Ѓердан
Должина:
18 cm(7.09 инчи)

Избор на купувачи