.

.

10pcs/многу 3M Лента Eyelash Продолжување Лепило Алатка 1 Rool

10pcs/многу 3M Лента Eyelash Продолжување Лепило Алатка 1 Rool

DEN 695.00 DEN 763.20

Количина на стоки
Достапно на барање


eyelash продолжување екстензии професионални mink индивидуални трепките свила материјали материјали сет л постојан кина c навивам 0.07 обоени blink tray 0.1 faux печ комплет J b d C крива транспарентен професионални модни парови влошки око трепките четка cilios posticos став pestana genie lash лажни трепки пинцети еден синтетички 0.2 0.20 мм в 0.06 0.05 0.07 0.10 0.15 0.25 дебелина должина природни лепила дебели пар дното многу кафена црна тенка вистински црвено долго дуо изгледа perming пониски професионални 14mm wispies feg koji Полу-Рачно Изработени Човечка Коса Синтетички Влакна Пердув лажни природни лажни индивидуална човечка коса лепило дебели пар дното многу кафена црна вистински црвено долго дуо perming пониски професионални 14mm wispies feg koji Полу-Рака Направени од Човечка Коса на Синтетички Пердув шминка бренд desigual faux cils couverture maquillage жена чипка веѓите maquiagem bague homme milkyway манекен главата за шминка пракса деми wispies веѓа maquillaje јапонски ноќта на вештерките професионални дното сирена случај материјали човек се соочуваат со чипка налепници лента outils pestanas postizas rideau 100% вистински ноќта на вештерките јапонија boite производи краток wispies лепак шминка многу peluche cilios posticos sac brosse дебели гел закрпи пинцети pestanas синтетички пластика трговија на големо дизајнер на 3d влакна бакнеж faux cils боја гел за око влошки корејски евтини f пакет mascarade маска мода маскара љубов алфа долг секс производи пурпурна нееднаков cil алатки медицински eylure браун пакување трепка силикони паун за љубовта и лимони bague femme фаза перм поставите genie слободен познатиот екстремни фламинго parches оем алатки oreal шминка пеперутка крилести 10 пара кристал mc еден виножито y-3 калемење половина буквар пинцети око влошки за професионални lint слободни око печ колекции влошки лента носителот eyelash прстен алатки око печ eyelash манекен главата обука жад камен
1 Lot = 10 Компјутери
Притиснете го под трепки пред да направите eyelash продолжување
.

Повеќе детали

Должина:
3M Tape
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Лажни Трепки Стил:
Други
Количина:
10pcs/многу
Број На Модел На:
3M лента
Бренд Име:
Genielash
Големина:
1 lot

Избор на купувачи