.

.

Бесплатен превозот Девојки најгласен поборник Униформа Училиште Девојка Костим Облека Полна Фенси Облека Костим врвот+здолниште 2 парчиња 4 бои S-3XL

Бесплатен превозот Девојки најгласен поборник Униформа Училиште Девојка Костим Облека Полна Фенси Облека Костим врвот+здолниште 2 парчиња 4 бои S-3XL

DEN 868.00 DEN 954.24

Количина на стоки
Достапно на барање


Weclome на нашата веб страница jinjiang langzhou облека co.,ltd
Ние сме професионални производител на секси долна облека , ноќта на Вештерките носии ,секси корсет , секси порибување, wetlook латекс catsuit , секси чевли, деца костими, латекс облека ,rockabily фустан,onesie ,kigurumi pajama,за 11 години во Кина.
Имаме 11 години од оперативниот искуство со 800workers.
Ние ќе бидеме во можност да обезбеди најдобрите производи со најновите дизајн на производи,биле оем костими, корсет за многу бренд на компанијата.
Обичај производ оем servise се еден од најдобрите договор ,ние оем многу flapper костим, најгласен поборник костим,морнар месечината,армијата костим ,суперхерој ,batgirl за многу големи бренд костим од австралија,велика британија,сад,германија.
Објектот
секси костим,фенси облека костим
Вклучуваат
Партија шапка,облека, појас,капа,раководител бенд, пердув ,пердув boa и другите
Материјали
90% Полиестер 10% Spandex водат материјали
Димензии
S за да 2 XL(може до 6 XL плус големина фенси облека ) / Една Големина
MOQ
1pcs/за повеќето ставки, legging moq 5pcs,порибување 6pcs.
Попуст
Различни попуст база на квантитетот
ОЕМ
20 компјутери по големина по стил за костимот,кожна долна облека, плус големина долна облека
Најдобри batgirl костим, најдобри најгласен поборник костим ,најдобри бурлеска костим

Повеќе детали

боја:
Сина, Зелена, Виолетова, Црвена
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
8136 нов дизајн секси училиште девојка спортски Костим
Материјал:
Полиестер
Тема:
најгласен поборник костим
Пол:
Жените
Веб:
www.zhengtian.us
Функција:
Ноќ на вештерките носии
боја:
како Слика
Снабдување Тип:
во парк
Сезоната:
Есен, Зима
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачи