.

.

Afanti Музика Бб тон / Месинг тело / Црн Никел Злато Алто Saxophone (ASE-432)

Afanti Музика Бб тон / Месинг тело / Црн Никел Злато Алто Saxophone (ASE-432)

DEN 31008.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Afanti Музика Бб тон / Месинг Тело / Црн Никел Злато Алто Saxophone (ASE-432)
Се фокусира на Saxophone за 20 Години!
Afanti Музика, да направи било saxophone за вас!
Specificatons :
1. Модел : Afanti ASE-432, Ио Алто Saxophone
2. Клуч : Бб
3. Материјал : Висок квалитет на Месинг
4. Крај : Црн Никел Злато
5. За Почетник, Оценување тест, Шоу, Месинг бенд
Ако треба, ние може да ви понуди било какви информации на оваа Afanti Saxophone,
Ако сакате да видите повеќе вистински фотографии, само кажете ни во секое време!
Многу многу многу Aliexpress продавачот копија на нашите производи фотографии, нашите производи спецификации, дури и копирање на нашата компанија, воведувањето!
но, тие никогаш не можат да ја копирате :
нашиот квалитет!
нашата одлична комуникација!
нашата одлична Услуга за Клиентите!
Afanti Музика, да направи било гитара за вас!
ние, исто така, се фокусира на Тапан, Saxophonea, , ndl

Повеќе детали

Тон:
Bb
Тело Материјал:
Дувачкиот
Тип:
Паѓа Мелодија B (C)
Број На Модел На:
ASE-432
Бренд Име:
Afanti
Глава Материјал:
bakelite
Површината Материјал:
Црн Никел Злато

Избор на купувачи