.

.

Бесплатен Превозот,Сапун Јадења, Сапун носителот, Стакло Сапун носителот,Бања Сапун носителот,Цинк Легура материјал со Полиран хром финиш,

Бесплатен Превозот,Сапун Јадења, Сапун носителот, Стакло Сапун носителот,Бања Сапун носителот,Цинк Легура материјал со Полиран хром финиш,

DEN 2400.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Ние Само Го Продаде Високо-Квалитетни Производи За вашата Прекрасна Куќа !
Qucik Детали :
Ние се Обрне Многу внимание И на производот Квалитет и Испорака Брзина
Бесплатен Превозот Од DHL / Федекс/ UPS/ Кина Пост Воздух Mail/ Кина Пост Воздух Парцела/ Хонгконг Пост Воздух Mail/ Хонгконг Пост Воздух Парцели
1) Сапун Јадења
2) носителот на Сапун
3) Стакло Сапун носителот
4) Бања Сапун носителот
5) Материјал : Цинк Легура материјал со Полиран хром финиш
Фабриката Се Покаже :
Бесплатен Превозот, цинк легура материјал облека кука, Еден Куки видови, Антички Бакар /Античкиот Месинг боја бања кука,анти- ' рѓа US$ 50.00 /многу
4 парчиња / многу
Бесплатен Превозот,Бакар/ месинг бања облека кука мода грб куки солидна една кука антички бања хардвер,анти- ' рѓа кука US$ 56.07 /парче
Бесплатен Превозот, бакар алуминиумски материјал облека кука, Еден Куки видови, Бања ,Кујна и Гардероба кука, анти- ' рѓа,постојаност US$ 40.00 /многу
4 парчиња / многу
Бесплатен Превозот, цинк легура материјал облека кука, Двојно Куки видови, Антички Бакар боја бања кука, анти- ' рѓа,постојаност US$ 50.00 /парче
Бесплатен Превозот, бакар алуминиумски материјал облека кука, Еден Куки видови, Бања ,Кујна и Гардероба кука, анти- ' рѓа,постојаност US$ 40.00 /многу
4 парчиња / многу
Бесплатен Превозот, 384g Месинг подот на мозоци,Анти мирис, Анти вода подлога, Анти вирус,Хром Позлатен Површина, со Дијаметар е 44mm US$ 49.

Повеќе детали

Сад Материјал:
Стакло
Носителот Површина По Завршувањето:
Хром
боја:
Бела
Број На Модел На:
ЕЈ-88
Тип:
Сапун Јадења
Материјал:
Цинк Легура
Заврши:
Полиран Хром
Применливоста:
Бања
Производот Категорија:
Бања Полици

Избор на купувачи