.

.

виолетова кристал салфетка прстен направен од акрил beaded свадба салфетка носителот

виолетова кристал салфетка прстен направен од акрил beaded свадба салфетка носителот

DEN 19.00 DEN 22.56

Количина на стоки
Достапно на барање


материјал : акрилик монистра/нерѓосувачки ;
Бои : златен/сребрена/црвена/портокал/виолетово/сино/etc
Големина : dia4.2cm/4.5 cm/5.5 cm;
Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;
Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;
Еден примерок е слободен без изразат цена :

Повеќе детали

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Салфетка Прстени
Бренд Име:
quaeas
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
qn13121910
Пластични Тип:
Акрилик
Број На Модел На:
qn13121910
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
dia 4.2/4.5/5.5cm
боја:
злато/сребрена/црвена/сино/etc
Многу бои:
Акрилик
Функција:
Еко-Пријателски
is_customized:
Yes

Избор на купувачи