.

.

JTB серија Големина 1000 4+1BB 5.2:1 Fising Ролна Шест Големина ОГЛЕДАЛО Сликарство Мека Гумена Рачка

JTB серија Големина 1000 4+1BB 5.2:1 Fising Ролна Шест Големина ОГЛЕДАЛО Сликарство Мека Гумена Рачка

DEN 1224.00 DEN 1440.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте во мојата продавница
Огледало Стр ainting
JTB серија 4+1 BB 5.2 : 1
Двојна Боја Елоксирани Алуминиумски Гајтанот
Мека Гумена Рачка
Алуминиум Кауција Жица
Ова е за JTB-1000, Ако сакате други големини, ве молиме да го користите следниов линк.
JTB-2000 :
JTB-3000 :
JTB-4000 :
JTB-5000 :
JTB-6000 :
Детални параметар види табела.
. ............................................

Повеќе детали

категорија:
Кастинг Тапан Тип На Ролна
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
Бренд Име:
sunpulse

Избор на купувачи