.

.

JTB серија Големина 2000 4+1BB 5.2:1 Fising Ролна Шест Големина ОГЛЕДАЛО Сликарство Мека Гумена Рачка

JTB серија Големина 2000 4+1BB 5.2:1 Fising Ролна Шест Големина ОГЛЕДАЛО Сликарство Мека Гумена Рачка

DEN 1306.00 DEN 1536.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте во мојата продавница
Огледало Стр ainting
JTB серија 4+1 BB 5.2 : 1
Двојна Боја Елоксирани Алуминиумски Гајтанот
Мека Гумена Рачка
Алуминиум Кауција Жица
Ова е за JTB-2000, Ако сакате други големини, ве молиме да го користите следниов линк.
JTB-1000 :
JTB-3000 :
JTB-4000 :
JTB-5000 :
JTB-6000 :
Детални параметар види табела.
. ............................................

Повеќе детали

Мамки Тип:
Лажни Мамка
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
Риболов Метод:
врти
Бренд Име:
sunpulse
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Број На Модел На:
2000 4+1BB 5.2

Избор на купувачи