.

.

7g/4.3 cm Чудак Мамки за Риболов Намамат Тешко Мамка Кастинг Фабрика Мамки за Риболов Справи со Варијабилна Тип За Сол /Свежа Вода Риболов

7g/4.3 cm Чудак Мамки за Риболов Намамат Тешко Мамка Кастинг Фабрика Мамки за Риболов Справи со Варијабилна Тип За Сол /Свежа Вода Риболов

DEN 810.00 DEN 952.80

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте во мојата продавница
кастинг фабрика мамки за риболов справи
чудак мамки за риболов намамат тешко мамка
ABS пластика, материјал / мазна сликарство / полски заврши
7g/4.3 cm кина кука
за сол и свежа вода за риболов.
постоечкиот тип на длабочина 0-0.3 м.
Микс Боја случајно за превозот
Било која боја барања, ве молиме оставете порака кога цел.

Повеќе детали

Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
is_customized:
Yes

Избор на купувачи