.

.

4.8 g/7cm Постоечкиот Тип Minnow Намамат Sequins Мамки за Риболов Намамат Риболов Справи со Тврда Пластика Мамка Кина Кука за свежа вода мамка

4.8 g/7cm Постоечкиот Тип Minnow Намамат Sequins Мамки за Риболов Намамат Риболов Справи со Тврда Пластика Мамка Кина Кука за свежа вода мамка

DEN 1018.00 DEN 1197.60

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте во мојата продавница
Minnow Намамат Sequins Мамки за Риболов намамат Риболов Справи
Тешко Пластични Мамка
ABS пластика, материјал /мазна сликарство / полски заврши
4.8 g / 7cm усна lenth 2cm Кина кука
Foating тип на длабочина од 0.5-2.0 м.
Микс Боја случајно за превозот
Било која боја барања, ве молиме оставете порака кога цел.

Повеќе детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
Број На Модел На:
7cm/4.8 g-minnow
is_customized:
Yes

Избор на купувачи