.

.

Риболов Намамат Minnow Мамки за Риболов Справи со Пластични Намамат Тенки Форма Намамат Кастинг Фабрика мамка Море Намамат 12cm 19g или 21g

Риболов Намамат Minnow Мамки за Риболов Справи со Пластични Намамат Тенки Форма Намамат Кастинг Фабрика мамка Море Намамат 12cm 19g или 21g

DEN 1416.00 DEN 1665.60

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте во мојата продавница
Minnow Мамка Тешко мамка Тенки облик Пластични Намамат
ABS пластика, материјал /мазна сликарство / полски заврши
12cm/19g постоечкиот тип
12cm/21g тоне тип
Кина кука
Микс Боја случајно за превозот
Било која боја барања, ве молиме оставете порака кога цел.

Повеќе детали

боја:
19g лебдечки, 21g тоне
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
is_customized:
Yes

Избор на купувачи