.

.

10cm Море Намамат Постоечкиот тип Риболов Намамат Тешко Пластични Лажни Намамат Риболов Справи Minnow Мамка Кина Кука Кастинг Мамка

10cm Море Намамат Постоечкиот тип Риболов Намамат Тешко Пластични Лажни Намамат Риболов Справи Minnow Мамка Кина Кука Кастинг Мамка

DEN 1260.00 DEN 1482.72

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте во мојата продавница
Риболов намамат Minnow Мамка Тенки форма Намамат
Пластични Тешко мамка Кастинг Фабрика мамка Морето ги наведуваш.
ABS пластика, материјал / мазна сликарство / полски заврши
Виси во вода
10cm 14g нуркање длабочина 0-1 носители.2 m.
Пластична кутија за пакување.
Микс Боја случајно за превозот
Било која боја барања, ве молиме оставете порака кога цел.

Повеќе детали

Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
is_customized:
Yes

Избор на купувачи