.

.

14g/6.8 cm Постоечкиот Тип Риболов Намамат Чудак Мамка Со Кина Кука

14g/6.8 cm Постоечкиот Тип Риболов Намамат Чудак Мамка Со Кина Кука

DEN 1020.00 DEN 1200.00

Количина на стоки
Достапно на барање


добредојдовте во мојата продавница
ABS пластика, материјал мазна сликарство и полски заврши.
кина кука
тежина 14g должина 6.8 cm
за сол и свежа вода за риболов.
постоечкиот тип на длабочина 0-0.3 м.
Пластична кутија за пакување
10 парчиња/многу
Бојата се мешаат случајно за испорака

Повеќе детали

Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
is_customized:
Yes

Избор на купувачи