.

.

23g/11cm го Суспендира Тип Minnow Мамки за Риболов Мами Со Кина Кука

23g/11cm го Суспендира Тип Minnow Мамки за Риболов Мами Со Кина Кука

DEN 1326.00 DEN 1560.00

Количина на стоки
Достапно на барање


добредојдовте во мојата продавница
Minnow мамки за риболов мами риболов справи
кина кука
тежина 23g должина 11cm
ABS пластика, материјал мазна сликарство и полски заврши.
суспендира тип нуркање длабоко 0-1 носители.2 m.
Пластична кутија за пакување
10 парчиња/многу
Бојата се мешаат случајно за испорака

Повеќе детали

Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
is_customized:
Yes

Избор на купувачи