.

.

40Pcs Лосос Еден Муви Црвена/Жолто Море Пастрмка, Лосос Летаат Риболов Мами

40Pcs Лосос Еден Муви Црвена/Жолто Море Пастрмка, Лосос Летаат Риболов Мами

DEN 849.60

Количина на стоки
Достапно на барање


Содржи 40 специјалност муви (10 на секој од 4 модели се вклучени )
Превозот и Ракувањето со : Сите нарачки се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата . сите ред ќе имаат следење на број. Превозот време на вашата нарачка може да се разликува од земја до земја. Сепак, може да се однесува на следниве информации како референтна точка. Сад ,Русија ,нов Зеланд ,Украина -можеме секогаш да ја испраќате вашата нарачка од e Packet , ветената време на испорака за 7-15 дена . Велика Британија, Канада, Норвешка, Шведска, Данска, Финска, Франција, Германија, Австралија, Швајцарија, Ирска, Холандија, Австрија, Белгија, Италија, Унгарија, Луксембург, Полска, Турција, Јужна Кореја, Малезија, Сингапур, Португалија, Мексико, Израел, Саудиска Арабија, Кина, Хонг Конг , Бразил, Шпанија, Јапонија, Грција за земјите погоре , Ако нарачате повеќе од 2 предмети, ние ќе ја испратите вашата нарачка од страна на e Packet , ветената време на испорака за 7-17 дена ,што е побрзо и побезбедно mail услугата. Доколку наредбата не повеќе од 2 предмети, или купувачот не е во горенаведените земји , ние ќе ја испратите вашата нарачка од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , Вети време на испорака : 25-45 дена . Ако купувате $300 ДОЛАРИ или погоре,можеме да ја испратите вашата нарачка од страна на ЕМС . Тоа ќе потрае околу 5-8 дена до вашата локација откако ќе брод, што е најбрзо и најбезбедно mail услугата.

Повеќе детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
LeLe Лета
Број На Модел На:
No
категорија:
летаат риболов лета

Избор на купувачи