.

.

7cm/18g Тоне Вид Риболов намами Со Кина Кука

7cm/18g Тоне Вид Риболов намами Со Кина Кука

DEN 1183.00 DEN 1392.00

Количина на стоки
Достапно на барање


добредојдовте во мојата продавница
ABS пластика, материјал мазна сликарство и полски заврши.
Кина Кука
променлива тоне тип
должина 7cm тежина 18g
Пластична кутија за пакување
10 парчиња/многу
Бојата се мешаат случајно за испорака

Повеќе детали

Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
is_customized:
Yes

Избор на купувачи