.

.

11.5 cm/21g 4 Сегмент Суспендирање Вид Риболов Намамат Minnow Мамка Со Кина Кука

11.5 cm/21g 4 Сегмент Суспендирање Вид Риболов Намамат Minnow Мамка Со Кина Кука

DEN 1714.00 DEN 2016.00

Количина на стоки
Достапно на барање


добредојдовте во мојата продавница
4 сегмент врска вкупна должина 11.5 cm тежина 21g
Риболов Намамат Minnow Мамки За Риболов Справи
Кина Кука
Пливаат мамка Свежа вода за риби
Суспендирање тип
Во вода и пливање lifelike
Пластична кутија за пакување
2 парчиња/многу
Бојата се мешаат случајно за испорака

Повеќе детали

Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
is_customized:
Yes

Избор на купувачи