.

.

7g/5cm Тоне Вид Риболов намамат Чудак Мамка Со Кина кука

7g/5cm Тоне Вид Риболов намамат Чудак Мамка Со Кина кука

DEN 1142.00 DEN 1344.00

Количина на стоки
Достапно на барање


добредојдовте во мојата продавница
ABS пластика, материјал мазна сликарство и полски заврши.
кина кука
тежина 7g должина 5cm
за сол и свежа вода за риболов.
тоне тип длабочина 1.5-2.0 м.
Пластична кутија за пакување
10 парчиња/многу
Бојата се мешаат случајно за испорака

Повеќе детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
is_customized:
Yes

Избор на купувачи