.

.

5cm/2.5 g Постоечкиот Тип Minnow Мамки за Риболов Мами Вештачки Мамки Нуркање 0-0.5 m

5cm/2.5 g Постоечкиот Тип Minnow Мамки за Риболов Мами Вештачки Мамки Нуркање 0-0.5 m

DEN 918.00 DEN 1080.00

Количина на стоки
Достапно на барање


добредојдовте во мојата продавница
Мини Minnow Мамки За Риболов Мами Тешко Пластични Вештачки Мамки Море Фрли Мамка
Суспендирани тип Нуркање 0-0.5 m
За свежа вода за риби на мамка
должина 5cm тежина од 2.5 g
Пластична кутија за пакување
10 парчиња/многу
Бојата се мешаат случајно за испорака

Повеќе детали

Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
is_customized:
Yes

Избор на купувачи