.

.

8cm /10g Minnow Мамки за Риболов Намамат Тешко Пластични Лажни Мамка Игра Мамка Кина Кука Лебди за Свежа Вода за Риболов

8cm /10g Minnow Мамки за Риболов Намамат Тешко Пластични Лажни Мамка Игра Мамка Кина Кука Лебди за Свежа Вода за Риболов

DEN 1138.00 DEN 1338.72

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте во мојата продавница
Minnow мамки за риболов мами тешко мамки пластични усна
8cm /10g од кина кука
ABS пластика, материјал полирање на мелење и во боја слој на телото
Постоечкиот тип нуркање длабочина 0-1 носители.0 m,
пластична кутија за пакување
Микс Боја случајно за превозот
Било која боја барања, ве молиме оставете порака кога цел.

Повеќе детали

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
Број На Модел На:
8cm/10g-minnow
is_customized:
Yes

Избор на купувачи