.

.

7cm Суспендирање Тип Три Големина Чудак мамки за Риболов Намамат Тешко Пластични Лажни Мамка Кастинг мамка Кина кука

7cm Суспендирање Тип Три Големина Чудак мамки за Риболов Намамат Тешко Пластични Лажни Мамка Кастинг мамка Кина кука

DEN 1306.00 DEN 1536.00

Количина на стоки
Достапно на барање


добредојдовте во мојата продавница
Чудак мамки за Риболов справи со Тврда Пластика Лажни Мамка Кастинг мамка
ABS пластика, материјал мазна сликарство и полски заврши.
Кина кука
Суспендирање тип Три нуркање длабочина
За сол и свежа вода за риболов
Пластична кутија за пакување
10 парчиња/многу
16g нуркање длабочина 0-1 носители.5 m,
17g нуркање длабочина 0-2.5 m,
19g нуркање длабочина 0-3.0 м
Бојата се мешаат случајно за испорака
ве молиме да го одредите ГОЛЕМИНАТА кога цел.

Повеќе детали

Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
is_customized:
Yes

Избор на купувачи