.

.

10см/23g Постоечкиот Тип Poper Намамат Риболов Намамат Риболов справи Со Кина кука

10см/23g Постоечкиот Тип Poper Намамат Риболов Намамат Риболов справи Со Кина кука

DEN 1346.00 DEN 1584.00

Количина на стоки
Достапно на барање


добредојдовте во мојата продавница
ABS пластика, материјал мазна сликарство и полски заврши.
Poper Намамат риболов намамат Риболов справи со Тврда Пластика Лажни Мамка
Постоечкиот тип на површината на водата
Кина кука
тежина 23g должина од 10cm.
Пластична кутија за пакување
10 парчиња/многу
Бојата се мешаат случајно за испорака

Повеќе детали

Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
is_customized:
Yes

Избор на купувачи