.

.

18cm/100g го Суспендира Вид Риболов Намами Со Кина Кука Пластични Усна

18cm/100g го Суспендира Вид Риболов Намами Со Кина Кука Пластични Усна

DEN 1367.00 DEN 1608.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте во мојата продавница
големи риболов намами голем хард мамка море мамката голема игра мами море риболов справи
ABS пластика, материјал и полски мазна завршница боја сликарство
кина кука
длабоко submergence го суспендира тип
18cm/100g, усна должина 6cm
Микс Боја случајно за превозот
Било која боја барања, ве молиме оставете порака кога цел.

Повеќе детали

Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
is_customized:
Yes

Избор на купувачи