.

.

12.5 cm/21.5 g Тоне Вид Риболов намамат Море Риболов намами Со Кина Кука

12.5 cm/21.5 g Тоне Вид Риболов намамат Море Риболов намами Со Кина Кука

DEN 1346.00 DEN 1584.00

Количина на стоки
Достапно на барање


добредојдовте во мојата продавница
ABS пластика, материјал мазна сликарство и полски заврши.
Кина Кука
Тоне тип
должина 12.5 cm тежина 21.5 g
Пластична кутија за пакување
10 парчиња/многу
Бојата се мешаат случајно за испорака

Повеќе детали

Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
sunpulse
is_customized:
Yes

Избор на купувачи