.

.

wLure 8.5 cm 7.3 g Minnow Crankbait 2 Топки Работи Тежина Трансфер 2 Size 8 Куки Тесни Wobble Акција Лебди Jerkbait M638

wLure 8.5 cm 7.3 g Minnow Crankbait 2 Топки Работи Тежина Трансфер 2 Size 8 Куки Тесни Wobble Акција Лебди Jerkbait M638

DEN 48.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Број На Модел На:
M638
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
wLure
Тежина:
1/4 oz (7.3 g)
Должина:
3 1/4 inch (8.5cm)
Должината На Телото:
3 инчи (8cm)
длабочина:
Плитки
Бои:
Варијанта
Материјал:
Високо Квалитетна ABS Изградба
Обложување:
Епоксидна Слој
кука:
Црн Никел Круг Наведнуваат Treble Куките
Jerkbait:
Yes

Избор на купувачи