.

.

Кампување Пешачење Риболов Шапка Вратот Размавта Шапка сонцето блок Капа

Кампување Пешачење Риболов Шапка Вратот Размавта Шапка сонцето блок Капа

DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Кејп : 28 см
Маска : 23 см
Капа длабоко : 15 см
Дијаметар : 20 см
Широк обод : 19 cm
ако сте со мали цел, ние ќе го испрати од Сингапур Пост без следење на број, Ние и ветуваме дека ние превозот во 48 часа откако ќе се плати. ако вашата цел е повеќе од 2 KG, ве молиме да се поврзете со нас на бродот на објектот од страна на EMS или DHL. Објектот испратени од Пекинг, овој е превозот време за мали цел, Обично тоа ќе потрае 10~20 работни дена за вас : Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-10 11-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-14 15-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 9% 50% 21% 13% 7% Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 10% 62% 20% 3.5% 4.5% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 23% 50% 13% 8% 6% Франција го Оценувате (точка пристигна) 1.5% 20.5% 45% 23% 10% Германија го Оценувате (точка пристигна) 5.5% 25% 35% 19% 15.5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.0% 44% 35% 18% 3% Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 1.5% 25% 50% 14% 9.5%

Повеќе детали

Материјал:
Лен
Функција:
Брз Сува
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Додатоци Тип:
Други Додатоци

Избор на купувачи