.

.

DHL Бесплатен Превозот Претходно Монтирани Кристал Кристал Правоаголник Octagon 18x27mm Кристал во НИКЕЛ се Шие на Амбиент за Торба,Чевли

DHL Бесплатен Превозот Претходно Монтирани Кристал Кристал Правоаголник Octagon 18x27mm Кристал во НИКЕЛ се Шие на Амбиент за Торба,Чевли

DEN 18417.12

Количина на стоки
Достапно на барање


DHL Бесплатен Превозот Претходно Монтирани Кристал Кристал Правоаголник Octagon 18x27mm Кристал во НИКЕЛ се Шие на Амбиент за Торба,Чевли
Забелешка :
1) Сопствени цел прифати. Ве молиме љубезно го повика големина,боја,количината и други детали за нас,т кога ќе ја пресметаме вкупната цена за вас.
2) Тоа е честа дека таму ќе биде малку пропустот за производите во производството или превозот начин.Ако не можете да се носат ова,ве молиме да не го купите,ви благодарам.
3) суровините е произведено во Кина.Ве молиме не го споредба на бојата и квалитетот на други познатиот бренд камења,ви благодариме.
Ние користиме високо квалитетни chatons
Големина на Кристал во Метал Случај :
Видови на Метал Прилагодувања за Rhinestones
Детали на Кристал во Settings (поставки)
Rhinestones во СРЕБРЕНА Settings
Rhinestones во НИКЕЛ Settings
Rhinestones во ЗЛАТО Settings
Видови на Други Стаклени Предмети
Боја Шема на Стакло Камења
Детали за Некои Стакло Камења
Ново Стакло Огледало Камења Покажува
Каталог на Стакло Камења во Метал Settings
Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, може да постојат варијации во бојата на nailheads од производителот, тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да одговара на бои, како најдобро што е можно.
За нас
X-Supply.com започна на 2005 година. Ние се наоѓа во Гуангжу и имаат фабрички, целосно екипирани за статистика, и магацин за да ви даде најдобри услуги на клиентите.

Повеќе детали

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Техника:
Шие-На
Материјал:
Стакло
Големина:
18x27mm
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Pointback
Обликот:
Цвет
Број На Модел На:
X6-GS11127
Функција:
Посочи Назад Камен во Шие на Прилагодувања
Тип на Кристално:
Посочи Сребро Foiled Назад;
боја:
Кристал во НИКЕЛ Поставување
is_customized:
Yes

Избор на купувачи