.

.

2013 НОВА Мажите Модални вест човекот круг јака направи еластична вест трговија на големо

2013 НОВА Мажите Модални вест човекот круг јака направи еластична вест трговија на големо

DEN 767.52

Количина на стоки
Достапно на барање


големина M биста 72cm должина 58cm
L биста 76cm должина 60см
XL биста 80см должина 63cm
XXL биста 88cm length66cm
XXXL биста 100cm length70cm

Повеќе детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
TM03
Стил:
Streetwear
Ткаенина Тип:
Плетени
Материјал:
Полиестер

Избор на купувачи