.

.

LED RGB Потоп светлината Водоотпорен Осветлување LED Миење FloodLighting Отворено LED Светилка Одраз

LED RGB Потоп светлината Водоотпорен Осветлување LED Миење FloodLighting Отворено LED Светилка Одраз

DEN 380.00 DEN 422.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Пакет Се Вклучени :
1pcsx10 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина или 20 W или 30 W или 50 W
Карактеристики :
Извор на светлина : LED поплави светла
Просечен Живот (часот) : >60000hrs
Боја Направи Индекс : Ра 80-90
Фактор на моќ : 0.90-0.99
Работа температура : -30-+60 степени
Нето Тежина : 0.5 KG/ЕЕЗ
Жица Должина : 10-15cm
Маска Материјал : 5mm Висока Јачина Очила
Здрав и Еко-пријателски, Заштеда на Енергија, ултра-долг живот,Не се Штетни, Без Жива, Без ОЛОВО, без УВ, Без IR.
ниска температура топлина, одлична боја рендерирање индекс.
Апликацијата Повод : Плоштад , Автопат , Надворешен Ѕид Отворено Осветлување

Повеќе детали

Емитуваат Боја:
Променливи, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10W, 20W, 30W, 50W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Стил:
Современа
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Заштита Ниво:
IP66
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Повод:
Надворешниот Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
LED Рефлектори RGB Далечински Контролер 24key
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Е Светилки Вклучени:
Yes
База Тип:
GZ10
Напон:
85-265V

Избор на купувачи