.

.

Dispalang Бренд Гроздобер Обичните Мажи Ранец Леопард Жените Животинско 3D Печатење Училиште Кеси За Тинејџери Деца Schoolbag

Dispalang Бренд Гроздобер Обичните Мажи Ранец Леопард Жените Животинско 3D Печатење Училиште Кеси За Тинејџери Деца Schoolbag

DEN 960.00 DEN 1279.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Dispalang Бренд Гроздобер Обичните Мажи Ранец Леопард Жените Aniaml 3 D Печатење Училиште Кеси За Тинејџери Деца Schoolbag
тој училиште торба
квалитетот ранец
ранец preppy
кеси mochila
цртан филм книга торба
mochila feminina
училиште обичните кеси
студент училиште
студентот книга кеси
една насока училиште кеси
модерен училиште кеси
училиште големи торби
рамо книга кеси
книгата торба брендови
модата училиште ранец
името на брендот училишни ранци
моден кеси за тинејџери
децата училишни торби за момчиња

Повеќе детали

Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
Dispalang
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Број На Модел На:
Училиште Кеси
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Техника:
училишни ранци
Големина:
28x14x44cm
Затворање Тип:
Патент
Тип:
студентите двојно торба
Стил:
децата книга кеси

Избор на купувачи