.

.

Едноставен Стил Ранец Жените Најлон Ранци За тинејџерки Училиште Кеси Мода Обичните свежи Солидна Торба mochila 507

Едноставен Стил Ранец Жените Најлон Ранци За тинејџерки Училиште Кеси Мода Обичните свежи Солидна Торба mochila 507

DEN 1915.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Тип На Објект:
Ранци
Обвивка Материјал:
Најлон
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Европски и Американски Стил
Декорација:
Празен Од,Копчето За Заклучување,Црисс-Крстот,Ниту,Возбудува,Appliques,Писмо,Цветови,Везови,Ruched
Пол:
Унисекс
Надворешноста:
Тиња Џеб
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
L507
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Полиестер
Дожд Маска:
Yes
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Капацитет:
20-35 Литарски
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Најлон

Избор на купувачи