.

.

Нови 2017 жените вистински кожни чанти познатиот рамо кеси жени дизајнери брендови торба гроздобер tote кеси

Нови 2017 жените вистински кожни чанти познатиот рамо кеси жени дизајнери брендови торба гроздобер tote кеси

DEN 1478.00 DEN 2688.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Вистинска кожа & стп кожна чанта дами солидна змијата кожата дизајнер чанта женска торба гроздобер tote кеси
жените луксузни Вистинска кожа со СТП кожни чанти,сега на 50% попуст продажба и бесплатен превозот.
Фабрика Цена+Трговија На Големо Цена+Многу Акции+Бесплатен Превозот
Известување : Европската и Американската популарна,најновата верзија на 2017!!!
Најновите топла продажба тип!!Мода ,убава,топла продаде!
Карактеристики :
· 100% Сосема Нов
· Материјал : Само Snakeskin дел е направен од Вистинска Кожа(Предниот Дел) ,
други делови се направени од Врвот Стп Кожа (Задниот дел и од страна)
· Тежина : 900g (Приближно)
· 3 Бои : Црна / Сина / Brown/Беж
· Вклучуваат : 1 Чанта
· Големина : 42cm x14cm x 30cm
· Модел : Змија кожата
· Повод : Отворено,забава ,работа
· Чанти како девојка неопходни тај-во декорација, Модерен плима, душо беа од различен стил на Интерпретација на различни стилови.
Answer : ___________________________ Note : Цена перформанси сооднос е висока, ве молиме остатокот увери купување. Имајте на ум 1 : Поради различни производство серии, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предмети. Забелешка 2 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings.
Внимание
Бидете сигурни дека вашиот примање на информации се точни.
Контактирајте со Име,Адреса,Поштенски Код,Мобилни,Тел МОРА да СЕ ПОПОЛНИ ВО ПРАВИЛНО .

Повеќе детали

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
Бренд Нови Торба
Бренд Име:
Ylqp
Шаблон Тип:
Серпентина
Декорација:
Занитвам
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Перница
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Отворете Џеб
кеси мода елемент:
змијата кожата
Боја:
Црна, сина, кафена и беж

Избор на купувачи