.

.

Новиот Дизајн 10pcs/ Многу Метал се Справи со Акрил Kolinsky Помине Четки Големина 6

Новиот Дизајн 10pcs/ Многу Метал се Справи со Акрил Kolinsky Помине Четки Големина 6

DEN 2202.24

Количина на стоки
Достапно на барање


Новиот Дизајн 10pcs/ Многу Метал се Справи со Акрил Kolinsky Помине Четки Големина 6
Спецификација :
Бренд
Boqian
1)Модел
BQ-AM080
2)Материјал
Метал се справи со сјај точки, 100% чиста kolinsky sable коса, бакар ferrule
3)Големина На Четката
#6
4)Пакет
1pc / пвц цевка, 10pcs/ opp внатрешна кеса, 500pcs / картон
Детали За Производот :
Акрилик помине уметност е многу популарен во Европа, сега, поголемиот дел помине уметници би сакал #10 овална kolinsky на доградба на акрилни нокти четка или поголема, некои помине уметници би сакал тркалезна форма на доградба на акрилни нокти четка. На kolinsky коса четка е најдобра на доградба на акрилни нокти четка причина за тоа е одлична апсорбирање на функцијата со вода и прав .
Boqian Козметички е Кина е Број 1 производителот на ноктите уметност четки, а лл на нашите четки мора да му биде судено од страна на професионални помине уметници пред да се промовираат на пазарот, па и нашите Boqian е четки се првиот избор за професионални и аматерски manicurist.
Фабриката Профил и конкурентна Предност :
Производство На Процесот :
Контрола На Квалитет :
Помине Уметност Четки' Одржување Општи Знаења
1. На сликарски четки може да се чисти со вода веднаш по сликарство со вода-базирани на пигментот,
но, ако тоа е долго време стврднување вода-базирани на пигментот или масло боја, тогаш мора да се користи четка почиста да се направи чисто.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Материјал:
Метална рачка, kolinsky коса
Големина:
#6
Број На Модел На:
BQ-AM080
is_customized:
Yes

Избор на купувачи