.

.

10 Во 1 Висока Цврстина Ракав Комбинација Поставите Јаглероден Челик Автомобил Поправка Алатка Клуч Шрафцигер Хардвер Алатки Портфолио

10 Во 1 Висока Цврстина Ракав Комбинација Поставите Јаглероден Челик Автомобил Поправка Алатка Клуч Шрафцигер Хардвер Алатки Портфолио

DEN 1669.00 DEN 1776.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Карактеристики : Производ гарантира 100% нови и вистински, сигурен квалитет на Производот материјал користење на висока цврстина јаглероден челик, целокупната термички третман, прецизност полирање, целокупната хром, така трајни, не деформација, обезбедување на квалитет Спецификација : Име на Производ : Ракав комбинација Боја : металик боја Материјал : јаглероден челик Процес : прецизност полирање, целокупната хром Тежина : 800g Ракав главата големина : 8mm / 10мм / 11mm / 12mm / 13mm / 14mm / 17mm / 19mm / 21mm Пол должина : 23 CM Пакување : ABS пластика кутија Производот содржина : 1 * Поврзување род 9 * Ракав глава 1 * ABS пластика кутија

Повеќе детали

Тип:
Рачни Алатки,Приклучоци,Комбинација
Пакет:
Случај
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
DIY Материјали:
Металугрија
Број на Парчиња:
10
Бренд Име:
Halojaju
Големина:
29 * 8.5 * 3CM
Број На Модел На:
lyh-74
Име на производ:
Алатки
Видови на:
Автомобил tools/Home алатки
Видови:
ferramentas
категорија:
Sleeve
Карактеристики:
Sleeve комбинација одговараат на

Избор на купувачи