.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ----Бебе Девојка Животинско Чевли Бебе Момче Зимски Чевли Првиот Пешаци Топло Мека Единствена Деца Не се Лизга Чевли 1pair

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ----Бебе Девојка Животинско Чевли Бебе Момче Зимски Чевли Првиот Пешаци Топло Мека Единствена Деца Не се Лизга Чевли 1pair

DEN 230.00 DEN 288.00

Количина на стоки
Достапно на барање


големина : 6-12 M 12-18 МИЛИОНИ; боја : на фотографијата во боја
можете да изберете големина

Повеќе детали

Чевли Големина:
3, 4
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Моден Елемент:
печ
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Затворање Тип:
Лизга-На
Пол:
Бебе Девојка
Outsole Материјал:
Пластични
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)

Избор на купувачи