.

.

Топла Продажба 1pair СТП кожа Бебе Прво Пешаци Глуждот Мека Чевли,Бренд години/Новороденче Пред-вокер, МОМЧЕ/Девојка Затворен чевли

Топла Продажба 1pair СТП кожа Бебе Прво Пешаци Глуждот Мека Чевли,Бренд години/Новороденче Пред-вокер, МОМЧЕ/Девојка Затворен чевли

DEN 341.00 DEN 426.72

Количина на стоки
Достапно на барање


Answer : ___________________________ Note : Pls изберете големина и Боја кога ќе го поставите цел
Големина(CHN)
НИ ЕУ
Надворешниот Должина(cm)
Внатре Должина(cm)
11
3.5 19
11.5 cm
11cm
12
5 20
12.5 cm
12cm
13
6 21
13.5 cm
13cm
Изберете соодветна големина : Користете слични чевли да се споредат со големина
Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Плаќање
1).Плаќањето мора да се изврши во рок од 72 часа од нарачката.
2).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3).Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување
4).Ние ќе брод објектот според вашата адреса што сте ни ја дале, па pls ни даде право адреса.
Испорака :
1) : Пратката само ќе се организира по вашата исплата исчистени.
2) : во Комбинација превозот е прифатливо
3) : Само ако би сакал да го плати превозот од EMS, тогаш ние можеме да брод од DHL/Федекс наместо со време на испорака 3-5 дена по испорака. НО тоа најмногу поволни превозот принцип е отворен само на мнозинството, градови, во многу земји, затоа ве молиме потврдете ни градот и пост код на градот ќе се наоѓа пред купување
4) : Ние можеме да брод стоки целиот свет со помош на подолу логистички специјалисти
EMS : 5-10 работни дена
DHL/Федекс : 3-5 дена
Кина Пост Воздух Парцела : 20-35 работни дена
Ние, исто така, брод од страна на морето, ако цел во голем LCL/ФЦЛ квантитет.

Повеќе детали

Чевли Големина:
3.5, 5, 6
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Моден Елемент:
Тока
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пол:
Бебе Девојка
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
PU
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Обвивка Материјал:
памук ткаенини

Избор на купувачи