.

.

Класичен свадба прстени жените природни крв црвена рубин прстен 925 солидна streling сребро мода накит Бурма рубин прстен за жена подарок

Класичен свадба прстени жените природни крв црвена рубин прстен 925 солидна streling сребро мода накит Бурма рубин прстен за жена подарок

DEN 3690.72

Количина на стоки
Достапно на барање


Co Life Накит Сакам да Кажам
Вашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.
(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)
1. Не ја прими пратката, ние ќе испрати нова парцела или да му даде на вашата исплата назад.
2. Накит имате било какви проблеми, ние ќе испрати нов накит или да му даде на вашата исплата назад.
3. Не ми се допаѓа накит во 14 дена, за да го испрати назад кон нас, ние ќе им даде на вашиот плаќање назад.
4. За било какви прашања и барања, ве молиме испратете порака до мене.
Метал : Цврсти 925 Сребрен Метал Површински Третман : Platinum Позлата скапоцен камен Име : Природен Рубин скапоцен камен Големина : 6mm*8мм скапоцен камен Тежина : 1.2 кт скапоцен камен Одделение или Боја : Црвена скапоцен камен Потекло : Бурма скапоцен камен обработка : Термичка скапоцен камен Намалување на : Круг Намали Прстен Димензии : од 4 до 12, САД стандард Прилагоди : Да
Co Life Накит гарантира скапоцен камен е природен скапоцен камен и метал е солидна 925 сребрен. Ако добиете лажен накит од нас, ние ќе ви даде 10 пати плаќање назад. Ние може да обезбеди GIC сертификат за нашиот накит. GIC сертификат е најмногу авторитетен накит сертификат во Кина. Кликнете на сликата подолу за да се плати за GIC сертификатот :
Ве молиме имајте во предвид за прстен големина на :
1.

Повеќе детали

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Гем Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
Рубин
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
CertificateType:
GIC
Број На Модел На:
CL0230
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
CoLifeLove
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Значи Камен:
Бурма рубин
Platinum Позлатен:
Бела
Стил:
Романтични

Избор на купувачи