.

.

Ajojewel Мода Геометриски Црна CZ Прстени Гроздобер За Жените Подарок

Ajojewel Мода Геометриски Црна CZ Прстени Гроздобер За Жените Подарок

DEN 213.00 DEN 239.04

Количина на стоки
Достапно на барање


Име : Ajojewel Мода Геометриски Црна CZ Прстени Гроздобер За Жените 2016 Година Подарок
Материјал : Цинк Легура+ Rhinestones
Големина : големина 7=17mm size 8=18mm големина 9=19mm
Облечен Повод : Ангажирање/Свадбена/Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Метод На Measuretment
-
1. Ако тоа не е ист како на сликата го прикажува или borken во транзит.Кога ќе се покаже слика за нас,ние ќе ја или наплата .
2. Ние прифаќаме враќа и размена со 7 дена откако си ја примил пратката, anf вие само треба да плаќаат за превозот цена.
3. Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.

Повеќе детали

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
Ajojewel
Број На Модел На:
AA483458728
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Црна Rhinestones Прстен
Метал:
бело злато позлатен
Материјал:
Rhinestones & Цинк Легура

Избор на купувачи